Jalan Besar
51 hartanah ditemui di Singapura
- Sandpiper Hotel Singapore
Sandpiper Hotel Singapore
Jalan Besar Hampir stesen MRT - 100m
Terbaik untuk Pelancong Bajet-
Lokasi strategik berhampiran stesen MRT
-
Akses mudah ke tarikan utama
-
Penginapan bersih dan selesa
daripada
US$ 43 harga untuk 1 malamMaklumat lanjutSemak kadar -
- A Hotel Dickson, Stay From 9Pm To 8Am
A Hotel Dickson, Stay From 9Pm To 8Am
Jalan Besar Dekat pusat beli-belah - 700m
Terbaik untuk Pelancong Solo-
Dewan depan 24 jam
-
TV skrin rata di setiap bilik
-
Bilangan bilik berhawa dingin
daripada
US$ 52 harga untuk 1 malamMaklumat lanjutSemak kadar -
- ST Signature - Dawn Jalan Besar (SG Clean, Staycation Approved)
ST Signature - Dawn Jalan Besar (SG Clean, Staycation Approved)
Jalan Besar Tempat tarikan popular - 500m
Terbaik untuk Pelancong Individu-
Bilik berhawa dingin dengan TV
-
Lokasi dekat dengan tempat tarikan
-
Dalaman non-merokok yang selesa
daripada
US$ 93 harga untuk 1 malamMaklumat lanjutSemak kadar -
- Wink at Perak Road
Wink at Perak Road
Jalan Besar Berhampiran Mustafa Centre - 600m
Terbaik untuk Pelancong Muda-
Akses WiFi percuma di seluruh bangunan
-
Sarapan halal tersedia setiap pagi
-
Ruang dapur bersama untuk tetamu
daripada
US$ 44 harga untuk 1 malamMaklumat lanjutSemak kadar -
- Aqueen Prestige Hotel Lavender
Aqueen Prestige Hotel Lavender
Lavender Dekat Mustafa Centre - 1km
Pelancong Bisnes-
Kolam renang di atap
-
Menyediakan Wi-Fi percuma
-
Bilik berhawa dingin lengkap
daripada
US$ 131 harga untuk 1 malamMaklumat lanjutSemak kadar -
- Traveller@Sg
Traveller@Sg
Lavender
Asrama ini terletak di daerah membeli belah, 3 km dari pusat bandar. Ia secara ideal 3.9 km jauhnya dari Singapura dan 350 meter dari stesen bawah tanah MRT Bendemeer.Lihat butiran+daripada
US$ 38 harga untuk 1 malamMaklumat lanjutSemak kadar - Blanc Inn Singapore
Blanc Inn Singapore
Lavender Berhampiran Mustafa Centre - 900m
Pelancong Solo-
Kaunter hadapan 24 jam
-
Penyimpanan bagasi tersedia
-
Bilik dengan penghawa dingin
daripada
US$ 72 harga untuk 1 malamMaklumat lanjutSemak kadar -
- Aqueen Prestige Hotel Jalan Besar
Aqueen Prestige Hotel Jalan Besar
Lavender Dekat dengan pusat membeli-belah - 600m
Terbaik Untuk Pasangan-
Kolam renang luar yang menenangkan
-
Restoran dengan sajian bufet Asia
-
Bilik berhawa dingin dengan WiFi percuma
daripada
US$ 138 harga untuk 1 malamMaklumat lanjutSemak kadar -
- Beverly Hotels Elements
Beverly Hotels Elements
Lavender Kawasan Jalan Besar - 1.1km
Terbaik untuk Pasangan-
Dikelilingi oleh kawasan unik
-
Bilik dilengkapi TV skrin rata
-
WIFI berkelajuan tinggi percuma
daripada
US$ 133 harga untuk 1 malamMaklumat lanjutSemak kadar -
- Meadows Hostel
Meadows Hostel
Lavender Berhampiran Mustafa Centre - 900m
Pelancong Muda-
Kedudukan strategik di Lavender
-
Penginapan mesra bajet di bandar
-
WiFi percuma sepanjang penginapan
daripada
US$ 16 harga untuk 1 malamMaklumat lanjutSemak kadar -
- St Signature Jalan Besar
St Signature Jalan Besar
Jalan Besar Berhampiran pusat Little India - 700m
Terbaik untuk Pelancong Solo-
Lokasi strategik berdekatan pusat bandar
-
Bilik ber-AC dengan TV skrin rata
-
Wi-Fi percuma di seluruh hotel
daripada
US$ 106 harga untuk 1 malamMaklumat lanjutSemak kadar -
- Haising Hotel
Haising Hotel
Jalan Besar Berhampiran Bugis Street - 500m
Pelancong Bajet-
Akses WiFi percuma untuk semua tetamu
-
Kedudukan strategik di Little India
-
Penghawa dingin di setiap bilik
daripada
US$ 58 harga untuk 1 malamMaklumat lanjutSemak kadar -
- Wink At Jalan Besar
Wink At Jalan Besar
Jalan Besar Dekat dengan Mustafa Centre - 500m
Terbaik untuk Keluarga-
WiFi percuma di seluruh hotel
-
Bilik keluarga yang selesa
-
Teratak dengan teres
daripada
US$ 303 harga untuk 1 malamMaklumat lanjutSemak kadar -
- 7 Wonders Boutique Capsule
7 Wonders Boutique Capsule
Lavender Dekat dengan MRT - 300m
Pelancong Muda-
Konsep tidur kapsul unik
-
Harga tiket tarikan tempatan murah
-
Perkhidmatan sim kad pelancong
daripada
US$ 42 harga untuk 1 malamMaklumat lanjutSemak kadar -
- Hotel Calmo Hamilton
Hotel Calmo Hamilton
Lavender Berhampiran Mustafa Centre - 800m
Terbaik untuk Pelancong Solo-
Penyimpanan bagasi tanpa caj
-
Ruang bilik dengan TV skrin rata
-
Kedudukan berdekatan dengan Mustafa Centre
daripada
US$ 187 harga untuk 1 malamMaklumat lanjutSemak kadar -
- Code Hostel At Lavender
Code Hostel At Lavender
Lavender
Tempat ini terletak 3.4 km dari Pusat Warisan Chinatown dan 2.1 km dari Muzium Negara Singapura. Asrama bertempat di daerah Jalan Besar, 25 minit berjalan kaki dari pusat Singapura.Lihat butiran+daripada
US$ 40 harga untuk 1 malamMaklumat lanjutSemak kadar - Hotel 81 Lavender
Hotel 81 Lavender
Lavender Berhampiran Mustaza Centre - 1.1km
Pelancong Bajet-
WiFi percuma di setiap bilik
-
Stesen MRT dalam jarak 2.8 km
-
Bilik berpenghawa dingin yang selesa
daripada
US$ 71 harga untuk 1 malamMaklumat lanjutSemak kadar -
- Amrise Hotel Kitchener
Amrise Hotel Kitchener
Lavender Dekat pusat membeli-belah - 500m
Terbaik untuk Pengembara Bisnes-
Restoran di dalam hotel
-
Perkhidmatan bilik 24 jam
-
Wi-Fi percuma di seluruh hotel
daripada
US$ 139 harga untuk 1 malamMaklumat lanjutSemak kadar -
- A Hotel Dickson
A Hotel Dickson
Jalan Besar Dekat dengan pusat beli-belah - 700m
Terbaik untuk Pelancong Sukan-
Berdekat dengan Mustafa Centre
-
Penyimpanan bagasi percuma
-
Wifi percuma di seluruh hotel
daripada
US$ 189 harga untuk 1 malamMaklumat lanjutSemak kadar -
- Amrise Hotel Kitchener, Check In 9Pm, Check Out 8Am
Amrise Hotel Kitchener, Check In 9Pm, Check Out 8Am
Lavender Dekat dengan Mustafa Centre - 500m
Terbaik untuk Pelancong Bisnes-
Dapatkan Wi-Fi percuma di seluruh hotel
-
Tempat letak kereta sedia ada secara percuma
-
24 jam perkhidmatan kaunter depan
daripada
US$ 85 harga untuk 1 malamMaklumat lanjutSemak kadar -
Last-minute discounts for spontaneous travelers!
daripada
Dapatkan Tawaran Terhad Ini Sekarang!
Semak kadar